Series
Ratings
21
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0