Series
Ratings
25
PastaRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5