Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5