Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Lost in the StarsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
22 vs. EarthRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
The Black PhoneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Us AgainRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.0