Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5