Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0