Movies
Ratings
1174
HeroRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.0
TombstoneRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Highest 2 LowestRated ★ 0.5
Sarah's KeyRated ★ 2.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.0
The Voices of the SilencedRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Capturing the Killer NurseRated ★ 3.0
Boston StranglerRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0