Series
Ratings
82
Behind the White TowerRated ★ 5.0- GyarusaRated ★ 3.5
JoteiRated ★ 3.5
Top CasterRated ★ 3.5- The Queen's Classroom SPRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- 14 Year Old MotherRated ★ 3.5
- すいかRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Clinic on the SeaRated ★ 3.0
Guilty: The Woman Who Made a Pact with the DevilRated ★ 4.0- ドン★キホーテRated ★ 4.5
Shooting StarRated ★ 4.0
WomanRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Odd Family 11Rated ★ 2.5- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 5.0- Honey and CloverRated ★ 4.0