Series
Ratings
19- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0