Series
Ratings
11
Oh My GhostRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0