Series
Ratings
13
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0