Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0