Titles you rated
The 8th NightRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Life After BethRated ★ 1.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5