Movies
Ratings
77
The ExpendablesRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0