Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0