Titles you rated
KingdomRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5- 2002 World Cup Lee Kyung-kyuga GandaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0