Movies
Ratings
75
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0