Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dead ManRated ★ 1.5
Saw XRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0