Series
Ratings
80
Two WeeksRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0