Titles you rated
Bad GuysRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0