Movies
Ratings
61
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Inside meRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
ContactRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 0.5
MulanRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0