Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.5