Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.5