Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 2.0