Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0