Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Queen WooRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
JirisanRated ★ 2.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The CursedRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0- Who's My Love?Rated ★ 3.0
Over The Green FieldsRated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 3.5