Series
Ratings
34
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0