Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0