Movies
Ratings
27
In TimeRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
FluRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5