Titles you rated
The RevenantRated ★ 5.0
TMNTRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 2.5
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.5
The Red ShoesRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0