Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5