Titles you rated
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Hello Anne: Before Green GablesRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
We Were ThereRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0