Titles you rated
LegendRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5- Big fishRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0