Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0