Titles you rated
The Big SickRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Where to Invade NextRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Fading GigoloRated ★ 4.0
Irrational ManRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0