Movies
Ratings
51
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0