Series
Ratings
40
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5