Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
CubeRated ★ 5.0