Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 0.5
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5