Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
Life and Nothing More...Rated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
7 Women and a MurderRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 2.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0