Movies
Ratings
59
The Little PrinceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5