Titles you rated
WatchmenRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
HostelRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.5
BeanRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0