Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5