Movies
Ratings
15
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0