Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0