Movies
Ratings
14
The Beauty InsideRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0