Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5- You Make Me A DanceRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0
The Eighth SenseRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5