Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5- This is the presidentRated ★ 0.5
HuntRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
MagnoliaRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5