Series
Ratings
21
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Detroit Metal CityRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0