Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5